Telefon

+420 774 573 223

E-mail

info@studio-bara.cz

Otevírací doba

viz. kontakt

Dopřejte svým nohám tu nejlepší péči, nosí Vás celý život.

Objednávka ošetření

Telefon

774 573 223

Messenger

Email

Jsou lidé, kteří mají pedikúru spojenou  s nejnutnějším ošetřením nohou, a to lázní, stříháním nehtů, odstranění kuřích ok a otlaků a ošetření praskajících pat. Od toho se také odvíjí čas strávený na  pedikúře.

Pak jsou lidé, kteří si pod slovem „Pedikúra“ představují nejen základní ošetření, ale také si přejí  nadstandardní péči s přírodními produkty. Lidé, kteří řeší problémy s mykózou nebo chtějí spojit užitečné s příjemným a dopřát si relaxaci. Požadují pro své nohy něco na víc, neboť jsou to právě nohy, které nás nosí celý život. A ty si zaslouží víc než 20 minut rychlé péče.

Jak probíhá pedikúra s produkty Bis Bis?

Pedikúra s produkty od Českého výrobce značky Bis Bis právě toto komplexní ošetření nabízí. Jde o dokonale ucelenou řadu přírodních produktů k salónnímu ošetření a následné domácí péči.

Očistná bylinková lázeň

Prvním krokem je očistná bylinková lázeň, která připraví nohy na následnou péči. Přípravek obsahuje  rozmarýnové a levandulové silice, přírodní mycí složku Coco Glucosid, 20% Urey plus další aktivní látku Lactil, obě  tyto látky podporují přirozenou hydrataci pokožky. Přípravek je vhodný i pro citlivou pokožku se sklonem ke svědění  a olupování.
Další následná péče se skládá z dvou produktů, a to Bis Coton a Bis hygienic.

Bis Coton

Bis Coton se používá pro hydrataci a změkčení otlaků, mozolů a  nehtové kůžičky , obsahuje 30% Urey, Lactil a kyselinu hyaluronovou.

Bis Hygienic

Bis Hygienic , obsahuje silice rozmarýnu a levandule, zajišťuje dokonalou hygienu během celé pedikúry. Poté následuje úprava nehtů, nehtového okolí, nehtové kůžičky a skalpelem se odstraní zrohovatělá kůže, otlaky a případná kuří oka.

Bis Gentle

Čtvrtým krokem je peeling, pro odstranění odumřelé pokožky, který se současně používá i jako maska. V nabídce jsou dva druhy. Bis Gentle jemný omlazující peeling – základ tvoří mandlový olej s obsahem silice  rozmarýnu a levandule. Pro přirozenou hydrataci  a vyhlazení jemných vrásek Lacitil.

Peeling Bis Sweet

Peeling Bis Sweet – cukrový peeling, který obsahuje mandlový olej, bambucké máslo, silice rozmarýnu a levandule. 
Bis Sweet se doporučuje pro pokožku nohou, která je suchá a velmi ztvrdlá.

Již po jednom ošetření cítíte  výrazné zlepšení a pro dokonalost a dlouhodobý účinek doporučuji pokračovat s přípravky v domácí péči. Dopřejte svým nohám tu nejlepší péči, nosí Vás celý život.

Doba ošetření 60 – 90 min

Objednávka ošetření

Telefon

774 573 223

Messenger

Email