Telefon

+420 774 573 223

E-mail

info@studio-bara.cz

Otevírací doba

viz. kontakt

Essentiál

Čištění pleti, je základem profesionální péče. Toto ošetření je součástí každé další následné péče, ale lze provést i samostatně.

Ošetření je zaměřeno na hloubkové čištění pleti, odstraňuje odumřelé buňky a připravuje pleť pro další následná ošetření. Tato linie je zaměřena na kyselinu hyaluronovou, která je odpovědná za hydrataci a pevnost pleti. Další aktivní látkou je křemelina, která má silné remineralizační, detoxikační a středně exfoliační účinky. Toto ošetření je součástí každé další následné péče, ale lze provést i samostatně.

Cena za ošetření

Cena na dotaz

PURE SKIN

Problematická, aknózní a mastná pleť. 

Mějte akné a problematickou pleť pod kontrolou.

Ošetření je vhodné nejen pro mladou pleť, ale také pro pleť zralou, kde problém propukl. PURE SKIN napomáhá dostat akné pod kontrolu, reguluje produkci mazu, čistí a stahuje póry. Obsahuje Vitamíny skupiny B, což napomáhá léčit jizvy po akné, vyrovnává PH a bakteriální floru pleti. Zelený jíl absorbuje toxiny a zklidňuje zánětlivé procesy a má silný protizánětlivý účinek. Další aktivní látkou je pyridoxin, který má antibakteriální a antioxidační vlastnosti.

PURE SKIN 

ošetření mastné aknózní pleti

Odlíčení, čištění, úprava obočí (bez barvení), exfoliace – exfoliace mořský peeling, čistící gel + čištění UV špachtlí, kompenzační sérum, zapracování aktivních látek UV špachtlí, Detox, čistící maska regulující tvorbu mazu, Bio Active – Synergie na aknózní pleť, matující krém na mastnou pleť

Doba ošetření 60 min

(v ceně ošetření není epilace, barvení obočí, barvení řas)

690,-Kč

PURE SKIN 

ošetření dehydrované aknózní pleti

Odlíčení, povrchové čištění, úprava obočí (bez barvení), exfolice mandlovým peelingem, enzymatická maska + hloubkové čištění UV špachtlí, proteinové sérum, zapracování Bio aktivních látek UV špachtlí, detoxikační alginátová maska, Bio Active – Synergie na aknózní pleť, matující krém na mastnou pleť.

Doba ošetření 60 min

(v ceně ošetření není epilace, barvení obočí, barvení řas)

790,-Kč

Doba ošetření s masáží cca 90 min

1 090,-Kč

Platinum 

Pro pleť s rozšířenými póry a pro rozjasnění pleti bez omezení věku.

Pomáhá obnovit rovnováhu v kožní bariéře. Po ošetření je okamžitý efekt na pleti nejen vidět, ale i cítit. Pleť je hydratovaná, vyživená, prozářená a póry jsou stažené. V kombinaci s domácí péčí je efekt dlouhotrvající.

Platinum 

projasňující ošetření zralé pleti s rozšířenými póry

Odlíčení, čištění + uvítací masáž, úprava obočí, enzymatický peeling, čištění UV špachtlí, kompenzační sérum, Bio aktivní látky dle stavu pleti, masáž obličej – krk – dekolt + masáž očního okolí s následnou péči zapracováním séra + oční liftingová maska, projasňující maska s platinou, péče o rty, závěrečná péče, projasňující oční krém a sérum, projasňující nebo regenerační krém.

Doba ošetření 90 - 120 min

(v ceně ošetření není epilace, barvení obočí, barvení řas)

890,- / 1 190,-Kč

WHITENING

Pro aknózní, matnou, šupinatou, hrubou, smíšenou, stárnoucí pleť a pro pleť s nejednotným pigmentem.

Silná omlazující péče s jemnou a efektivní exfoliací pleti, viditelně působí na nejednotnou pleť, pigmentové skvrny, jizvy od akné a vrásky. Při ošetření Whitening se nedoporučuje epilace.

WHITENING 

vybělující ošetření

Odlíčení, povrchové čištění, úprava a barva obočí, kyselina mandlová, kompenzační sérum, Bio aktivní látky dle stavu pleti, masáž s kolagenem a kyselinou hyaluronovou, projasňující sérum, projasňující maska Whitening, projasňující krém.

Doba ošetření 60 - 90 min

(v ceně ošetření není epilace, barvení obočí, barvení řas)

990,-Kč

WHITENING 

intenzivní vybělující ošetření

Odlíčení, povrchové čištění, úprava a barva obočí, vybělující peeling, kompenzační sérum, Bio aktivní látky dle stavu pleti, masáž, maska Whitening, projasňující sérum, projasňující krém.

Doba ošetření 90 min

1 190,-Kč

AQUA SENSE

(hydratace)

Čtyři druhy ošetření pro dokonalou hydrataci pleti pro všechna roční období.

Obnovuje lipidovou ochranu pleti a zlepšuje metabolismus buněk. Zjemňuje vrásky, zlepšuje elasticitu a celkové vyplnění pleti a současně zpomaluje proces stárnutí. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, věkové kategorie, během všech ročních období, především pak během zimy. Hlavním cílem této řady je udržení hydratace, prodloužení mladistvého vzhledu pleti a zpomalení chrono – ageingu.

AQUA SENSE OxyGen

s perlivou maskou pro dehydrovanou a unavenou pleť

Odlíčení, povrchové čištění + uvítací masáž, úprava a barva obočí, exfoliace enzymatickým peelingem, zklidnění a vyrovnání Ph pleti kompenzačním sérem, hloubkové čištění mechanické + UV špachtle, proteinové sérum, Bio aktivní látky dle stavu pleti, masáž energy life + masážní koktejl, zapracování aktivních látek před maskou UV špachtlí, liftingová oční maska + maska na obličej, krk a dekolt, tonizace a závěrečná péče - sérum Hydra Gen, ošetření očního okolí Juicy hydratační krém nebo Hydra Gen krém.

Doba ošetření 90 - 120 min

(v ceně ošetření není epilace, barvení řas)

1 150,-Kč

AQUA SENSE Thallaso 

ošetření s gelovou maskou pro dehydrovanou pleť

Odlíčení, povrchové čištění + uvítací masáž, úprava obočí, čistící gel + čištění UV špachtlí, kompenzační sérum, Bio aktivní látky - dle potřeby pleti, masáž energy life, závěrečná péče hydra gen sérum, hydratační krém Juicy nebo Hydra Gen.

Doba ošetření 60 - 90 min

(v ceně ošetření není epilace, barvení řas)

1 090,-Kč

AQUA SENSE HydraOil 

s vyživující masážní maskou pro suchou pleť

Odlíčení, povrchové čištění + uvítací masáž, úprava a barva obočí, exfoliace enzymatickým peelingem, enzymatická maska + čištění UV špachtlí, proteinové sérum na vyrovnání Ph pleti, Bio aktivní látky dle stavu pleti - mezoterapie, masáž energy life + péče o oční okolí, závěrečná péče - sérum Hydra Gen, krém Juicy hydratační krém nebo Hydra Gen.

Doba ošetření 90 - 120 min

(v ceně ošetření není epilace, barvení řas)

990,- / 1 150,-Kč

AQUA SENSE Intenzi 

intenzivní ošetření dehydrované, suché a unavené pleti

Odlíčení, povrchové čištění s masáží, úprava a barva obočí, epilace, mandlový peeling, keratinová maska, hloubkové čištění UV špachtlí, Oxy Gen maska pro okysličení pleti, Bio aktivní látky dle potřeby pleti – zapracování Uv špachtlí, masáž masážní maskou Hydra Oil + cílená masáž na oční okolí + liftingová maska, O+K+D maska z mořských řas, tonizace, závěrečná péče ošetření očního okolí, závěrečná péče krém Juicy hydratační krém nebo Hydra Gen krém

Doba ošetření 90 - 120 min

1 090,- / 1 290,-Kč

DELICATE

(zklidnění)

Řešení pro citlivou pleť a pleť se sklonem ke kuperóze.

21 vysoce aktivních látek poskytuje účinné zklidnění zčervenalé podrážděné pleti a pleti se zánětlivými procesy. Rovněž zvyšuje hydrataci, pomáhá zpomalit proces stárnutí, zjemňuje hloubku vrásek a zvyšuje imunitu a ochranu. Vhodné pro citlivou pleť se sklonem k alergiím, po hloubkovém čištění, chemickém peelingu, opalování, kuperózní pleti a pleti s růžovkou.

DELICATE 

ošetření citlivé podrážděné pleti

Odlíčení, čištění, úprava obočí, masáž Silky masážní maskou, zklidňující sérum, maska Komfort, proteinové sérum, Delicate sérum proti zčervenání, Comfort výživný krém.


Cena ošetření se odvíjí od typu masky a množství zapracování Bio aktivních látek.

Doba ošetření 60 - 120 min

(v ceně ošetření není epilace, barvení řas)

890,- / 1 190,-Kč

DELICATE 

ošetření pro pleť s růžovkou

Odlíčení, čištění, úprava a barva obočí, Bio aktivní látky dle potřeby pleti, masáž Silky masážní maskou, zklidňující sérum, alginátová maska, zklidňující sérum, Silky zklidňující krém.

Doba ošetření 60 - 120 min

(v ceně ošetření není epilace, barvení řas)

980,- / 1 190,-Kč

VITALITY

(vitamíny)

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie.

Unikátní směs silných antioxidantů, která obnovuje mladistvost pleti. Aktivní látky jako např. Syn-T peptidy, které podporují tvorbu kolagenových vláken. Výtažky z góji a grapefruitu chrání pleť před volnými radikály, zvyšují produkci kolagenu a elastinu a minimalizuje projev mimických vrásek. Vitamínový komplex posiluje buňky a dodává jim energii. Fucogel podporuje hydrataci a Lactil vytváří ochrannou bariéru pokožky, pleť je méně citlivá a vysušená.

VITALITY 

vitamínové ošetření unavené pleti

Odlíčení, úprava a barva obočí, povrchové čištění – uvítací masáž, enzymatická maska, čištění UV špachtlí, aktivní látky dle stavu pleti, mezoterapie, masáž pro podporu vitality multivitaminový komplex s Q10, multivitaminový omlazující aktivátor, multivitaminový regenerační nebo projasňující krém.

Doba ošetření 60 - 90 min

980,- / 1 190,-Kč

PERFECTION

98% přírodní luxusní péče pro všechny věkové kategorie

Srdcem ošetření jsou probiotika, prebiotika a postbiotika jež jsou velmi důležité pro dosažení a udržení zdravého mikrobiomu pleti. Další látkou je Kyselina hyaluronová s nízkou a vysoko molekulovou hmotností a nová generace stabilního vitamínu C. To vše vás zahrne příjemnou vůni a rychlým výrazným efektem na pleti.

PERFECTION 

98% přírodní luxusní péče pro všechny věkové kategorie

Odlíčení, čištění + uvítací masáž, úprava a barva obočí, epilace, exfoliace, enzymatická maska, čištění UV špachtlí, Kompenzační sérum, Bio aktivní látky dle stavu pleti zapracovány UV špachtlí, Proteinové sérum, masáž s masážním přípravkem dle typu pleti, intenzivní masáží očního okolí a rtů, oční sérum + maska, Proteinové sérum, Vitamín C, Maska s vitamínem C, Proteinové sérum, oční sérum + oční krém, Vitamín C + sérum – dle typu pleti, krém.

Doba ošetření 60 - 90 min

990,- / 1 190,-Kč

ENERGY LIFE

(anti-age ošetření)

Přírodní botox +35, 40.

Období celého roku pro pleť bez vitality.

Vysoce efektivní ošetření, které poskytuje pleti všechny nezbytné vitamíny, minerály a proteiny. Současně probouzí metabolismus, přispívá a povzbuzuje vitální funkce pleťových buněk, snižuje únavu a vyčerpání. Strukturu pleti vyplňuje, zpevňuje a vyhlazuje. Velmi vhodné a populární ošetření pro všechny typy pleti u žen se zralou pletí s pokročilými známkami stárnutí a pro pleť postrádající vitalitu. Aktivní ošetření pro období celého roku. Obsahuje aktivní látky jako výtažek z ženšenu – rozjasnění, zanthoxylum – přírodní botox, tamarind – zpomaluje stárnutí pleti a zajišťuje hydrataci.

ENERGY LIFE 

omlazující ošetření zralé pleti

Odlíčení, čištění + uvítací masáž, úprava a barva obočí, exfoliace – mandlový peeling, enzymatická maska a čištění UV špachtlí, sérum na vyrovnání Ph pleti, aktivní látky dle stavu pleti, zapracování séra UV špachtlí, masáž energy life s masážním přípravkem s kolagenem a kyselinou hyaluronovou, oční maska, maska Energy life s přírodním botoxovým efektem, proteinové sérum, elixír Energy life, krém Energy life.

Doba ošetření 60 - 90 min

(v ceně ošetření není účtována epilace, barvení řas)

990,- / 1 190,-Kč

LONGEVITY

Zralá pleť 40+ s vráskami.

Anti age program 40+, zpomaluje proces stárnutí. Pleti dodává celkové vyplnění, vypnutí, vyhlazení a regeneraci. Působí ve všech vrstvách pokožky a má vliv na rozmnožování kvalitních buněk na základě nejnovějších poznatků z epigenetiky.

LONGEVITY 

Crystal global anti-aging omlazující ošetření zralé pleti +40

Odlíčení, čištění + uvítací masáž, úprava a barva obočí, enzymatická maska + čištění UV špachtlí, Bio aktivní látky dle stavu pleti, zapracování séra mezoterapie, masáž anti-aging, maska + oční liftingová maska, maska na rty, vyplňující sérum Silky, krémová maska anti age Crystal, závěrečná péče Silky sérum, Cellulár oční krém, Crystal global krém.

Doba ošetření 60 - 90 min

990,- / 1 190,-Kč

LONGEVITY 

rejuvenace s alginátovou maskou

Odlíčení, čištění + uvítací masáž, úprava a barva obočí, epilace, enzymatická maska, čištění UV špachtlí, Bio aktivní látky dle stavu pleti, zapracování séra mezoterapie, masáž anti– aging, masáž očního okolí, liftingové sérum, liftingová maska, proteinové sérum, vyplňující sérum Silky, anti age Rejuvenační alginátová maska, závěrečná péče Silky sérum, Cellulár oční krém, Supreme regenerační krém

Doba ošetření 90 - 120 min

990,- / 1 290,-Kč

EYE CARE

Intenzivní ošetření v péči o oční okolí pro všechny typy pleti.

Předchází poklesu horních víček, vyhlazuje jemné mimické vrásky a zpevňuje pleť okolo očí. Redukuje váčky a kruhy pod očima.

EYE CARE 

Liftingové ošetření okolí očí a rtů – samostatné ošetření

Odlíčení, úprava a barva obočí a řas, liftingová masáž očního okolí, Liftingové sérum, liftingová maska, vyplňovač vrásek Lift Boost, Liftingový oční krém.

Doba ošetření 45 - 60 min

590,- / 790,-Kč

Doplňková ošetření při kosmetice

Úprava obočí

50,-Kč

Úprava obočí s barvením

90,-Kč

Barvení řas a obočí

150,-Kč

Oční maska (dle typu masky)

50,- / 100,-Kč

Epilace
Doplňkové ošetření při kosmetice

Horní ret

80,-Kč

Brada

80,-Kč

Tváře

100,-Kč

Samostatné úkony

Ruce

290,- / 390,-Kč

Lýtka

390,- / 490,-Kč

Celé nohy

690,- / 790,-Kč

Podpaží

290,-Kč

Třísla – bikiny

290,- / 390,-Kč

Objednávka ošetření

Telefon

774 573 223

Messenger

Email