Přístrojová lymfodrenáž

Ceník přístrojové lymfodrenáže Ballancer 505

 

Cena za jedno ošetřrní

30min 150,00 Kč včetně bazálního ošetření 
60min 290,00 Kč včetně bazálního ošetření
90min 470,00 Kč včetně BO + zábal

 

Pemanentka

10/30min 1.400Kč nebo 1.500 + 1zdarma
10/60min 2.600Kč nebo 2.900 + 1zdarma
10/90min 4.200Kč se zábalem

 

Přístrojová lymfodrenáž – Ballancer®

Přístrojová lymfodrenáž od těch, kteří ji vymysleli

ballancer505_02Přístroj pro lymfodrenáž Ballancer je jedno z nejvyspělejších zařízení svého druhu, provádějící na základě tlakové terapie účinné lymfodrenáže. Je určený především pro používání v estetických a kosmetických salonech, wellness a spa centrech a na všech specializovaných pracovištích, zabývajících se formováním postavy, zmírňováním projevů celulitidy a celkovou revitalizací lymfatického systému. Lymfodrenáž Ballancer také zlepšuje výsledky po mnoha dalších formách terapie a procedur, například po tzv.„neinvazivní liposukci“ (kavitace, radiofrekvence, kryolipolýza), účelným a intenzivním odplavením tukových buněk z těla. Tento estetický a regenerační přístroj je odvozen z původních zdravotních přístrojů Lympha Press.

lymfodrenážní kalhoty mají 24 na sobě nezávislých vzduchových komor. Tento počet zaručuje, že se nohavice maximálně přizpůsobí postavě a masírovaným partiím. Komory jsou elastické a v nohavicích jsou uspořádány „šupinovitě“, tedy že každá částečně překrývá tu další a tím dochází k eliminaci tzv. hluchých míst s nižším tlakem.

Navíc oproti jiným typům, aplikátory Ballancer umožňují i masáž nártů a plosek nohou, oblasti třísel a dolní části ballancer505_detail01břicha, díky tomu je lymfodrenáž dolních končetin komplexní a velmi účinná.

POZOR! Všech 24 komor je na sobě zcela nezávislých – přístroj má 24 vývodů a dokáže jich obsluhovat několik najednou – zároveň jednu komoru tlakuje, druhou v témže čase odsává! Cílem procedury je realistická simulace plynulé masážní vlny (napodobení ruční lymfodrenáže). Toho Ballancer dosahuje také překrýváním komor a měřením tlaku každé komory zvlášť.Za zmínku stojí také elastický materiál, ze kterého jsou komory vyrobeny a který zajistí, že se aplikátor dokonale přizpůsobí ošetřované partii při různých tvarech těla.

Co lymfodrenáž Ballancer dokáže:

 • výrazně zlepšuje funkci lymfatického systému
 • zmírňuje projevy celulitidy
 • při opakované aplikaci redukuje objem masírovaných partií
 • používá se jako účinný prostředek pro formování postavy
 • zvyšuje elasticitu pokožky
 • zvyšuje účinky ošetření kavitací, radiofrekvencí, kryolipolýzou apod.
 • přispívá k přirozené detoxikaci organismu
 • stimuluje kolagenová vlákna ve spodních vrstvách kůže
 • podporuje metabolismus
 • program Pre-Therapy automaticky uvolní lymfatické uzliny
 • umožňuje poskytovat i regenerační a rekondiční masáže

Ballancer–programy:

Pre-therapy (uvolnění lymfatických uzlin)

Tento program je navržený podle principů manuální lymfodrenáže. Jedinečný cyklus tohoto programu napomáhá vyprázdnit lymfatické uzliny v proximálních oblastech (axily, třísla). Tento „předprogram“ podporuje lymfatický tok směrem k trupu a je vhodný a doporučený jako úvodní aplikace pro další programy.

Ballancer – peristaltická tlaková terapie (rychlá vlna)

Rychlý peristaltický cyklus používající postupného sekvenčního plnění komor pro tok lymfy od distální k proximální části končetin. Je výrazně rychlejší než program Wave, způsob průběhu je však podobný. Je vhodný zejména pro povrchnější ošetření z estetických a kosmetických důvodů, zejména proti celulitidě.

Wave – peristaltická tlaková terapie (pomalá vlna)

Ideální program pro řešení problémů s nedostatečnou žilní činností a lymfedémy. Tento program plní tlakem vždy pouze 3 komory najednou, vlna postupuje od distální k proximální části končetin. Jedna komora zůstává při každém kroku vždy pod tlakem, aby zajistila, že se lymfa nevrátí zpět.

KONTAKT

flowers

Poděbradova 836, Louny
Tel:    +420 774 573 223
Mobil: +420 774 573 223
Email: barka64@seznam.cz
qr
studio_31-1024x525 17_studio 16_studio 15_studio 14_studio 13_studio 12_studio 11_studio 10_studio 09_studio