ALLISA

Katalog Alissa únor 2020

HYDRA O2   celoroční ošetření pro všechny věkové kategorie a typy pleti
Unikátní kyslíková receptura, která detoxikuje pleťovou tkáň a napomáhá k její svěžesti a mládí. Ošetření zlepšuje kvalitu a metabolismus buněk, zlepšuje pevnost, hydrataci a celkově pleť rozzáří. 
Doporučuje se pro unavenou, dehydrovanou, smíšenou nebo citlivou pleť, nebo pleť, která byla vystavena slunci, smogu, znečištění vzduchu a kouři.
Hydra 02 intenzivní kyslíková revitalizace
Odlíčení + uvítací masáž, úprava a barva obočí, mořský peeling, kompenzační sérum, Bio aktivní látky dle potřeby pleti, mezoterapie, masáž s kolagenem a kyselinou hyaluronovou, kyslíková maska, kyslíkové sérum, kyslíkový krém.
Doba ošetření 60 – 90 min 890,- Kč (v ceně niní účtována epilace, barvení řas)
 
PURE SKIN  – problematická, aknózní a mastná pleť
Ošetření je vhodné nejen pro mladou pleť, ale také pro pleť zralou, kde problém propukl Puré skin napomáhá dostat akné pod kontrolu, reguluje produkci mazu, čistí a stahuje póry,  Vyrovnává PH pleti a má silný protizánětlivý účinek.
PURE SKIN – ošetření mastné aknózní pleti
Odlíčení, čištění, úprava obočí, exfoliace – exfoliace mořský peeling, čistící gel + čištění UV špachtlí, kompenzační sérum, zapracování aktivních látek UV špachtlí, Detox, čistící maska regulující tvorbu mazu, Bio Active – Synergie na aknózní pleť, matující krém na mastnou pleť.
Doba ošetření   60  min 690,- Kč (v ceně ošetření není epilace, barvení řas)   
PURE SKIN – ošetření  dehydrované aknózní pleti
Odlíčení, povrchové čištění, úprava obočí, exfolice mandlovým peelingem, enzymatická maska + hloubkové čištění  UV špachtlí, proteinové sérum, zapracování Bio aktivních látek UV špachtlí,  detoxikační alginátová maska, Bio Active – Synergie na aknózní pleť, matující krém na mastnou pleť.
Doba ošetření   60  miin 790,- Kč (v ceně ošetření není epilace, barvení řas)
 
AQUA SENSE   4 ošetření pro dokonalou hydrataci pro všechna roční období.
Obnovuje lipidovou ochranu pleti a zlepšuje metabolismus buněk. Zjemňuje vrásky, zlepšuje elasticitu a celkové vyplnění pleti současně zpomaluje proces stárnutí. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, věkové kategorie,  během všech ročních období, především pak během zimy. Hlavním cílem této řady je udržení hydratace, prodloužení mladistvého vzhledu pleti a zpomalení chrono – ageingu.
 AQUA SENSE THALLASSO     ošetření s gelovou maskou pro dehydrovanou pleť
Odlíčení,  povrchové čištění + uvítací masáž, úprava a barva obočí,  čistící gel + čištění UV špachtlí, kompenzační sérum, Bio aktivní látky, masáž energy life , závěrečná péče hydra gen sérum, hydratační krém Juicy nebo Hydra Gen.
Doba ošetření 60 -90min 790,- Kč/890,- Kč (v ceně ošetření není epilace, barvení řas)
AQUA SENSE OxyGen  –     s  perlivou maskou pro dehydrovanou a unavenou pleť
Odlíčení, povrchové čištění + uvítací masáž, úprava a barva obočí, mořský peeling, kompenzační sérum, čistící gel nebo enzymatická maska, hloubkové čištění UV špachtle, proteinové sérum, Bio aktivní látky dle stavu pleti, masáž energy life, závěrečná péče – sérum Hydra Gen, krém Juicy hydratační krém nebo  Hydra Gen krém.
Doba ošetření 90 -120 min 890,- Kč/1150,- Kč (v ceně ošetření není epilace, barvení řas)
AQUA SENSE HydraOil    – s vyživujízí masážní maskou pro suchou pleť
Odlíčení, povrchové čištění + uvítací masáž, úprava a barva obočí, enzymatická maska  čištění UV špachtlí, proteinové sérum, Bio aktivní látky – dle stavu pleti-mezoterapie, masáž energy life + péče o oční okolí, závěrečná péče – sérum Hydra Gen, krém Juicy hydratační krém nebo  Hydra Gen.
Doba ošetření 90 -120 min 890,- Kč/1150,- Kč (v ceně ošetření není epilace, barvení řas)
AQUA SENSE Intenzi – intenzivní ošetření dehydrované, suché a unavené pleti
Odlíčení, povrchové čištění s masáží, úprava a barva obočí,  mandlový peeling, keratinová maska, hloubkové čištění UV špachtlí, zapracování aktivních látek – mezoterapie, masáž masážní maskou Hydra Oil,  proteinové sérum, maska OxyGen, péče o oční okolí, závěrečná péče krém Juicy hydratační krém nebo  Hydra Gen krém
Doba ošetření 90 – 120 min 1.050,- Kč (v ceně ošetřen není zahrnuta epilace, barvení řas)
 
DELICATE  – řešení pro citlivou pleť a pleť se sklonem ke kuperóze.
21 vysoce aktivních látek poskytuje účinné zklidnění zčervenalé podrážděné pleti a pleti se zánětlivými procesy. Rovněž zvyšuje hydrataci, pomáhá zpomalit proces stárnutí, zjemňuje hloubku vrásek a zvyšuje imunitu a ochrnu. Vhodné pro citlivou pleť se sklonem k alergiím, po hloubkovém čištění, chemickém peelingu, opalování, kuperózní pleti a pleti s růžovkou.
DELICATE – ošetření citlivé podrážděné pleti  
Odlíčení, čištění, úprava obočí,  masáž Silky masážní maskou, zklidňující sérum, maska Komfort, proteinové sérum, zComfort výživný krém.
Cena ošetření se odvíjí od typu masky.
Doba ošetření   60 – 120  min 890,- Kč (v ceně ošetření není epilace, barvení řas)
DELICATE -ošetření pro pleť s růžovkou
Odlíčení, čištění, úprava a barva obočí, Bio aktivní látky dle potřeby pleti, masáž Silky masážní maskou, zklidňující sérum, alginátová maska, zklidňující sérum, Silky zklidňující krémkrém
Doba ošetření   60 – 120  min 980,- Kč (v ceně ošetření není epilace, barvení řas)
 
VITALITY – ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie
Unikátní směs silných antioxidantů, která obnovuje mladistvost pleti. Chrání pleť před volnými radikály, stimuluje produkci kolagenu a minimalizuje projev mimických vrásek, Vitamínový komplex posiluje buňky a dodává jim energii. Podporuje hydrataci a ochranu pokožky, pleť je méně citlivá a vysušená.
Vitality – vitamínové ošetření unavené pleti
Odlíčení,  úprava a barva obočí, povrchové čištění – uvítací masáž, enzymatická maska, čištění UV špachtlí, aktivní látky dle stavu pleti, mezoterapie,, masáž pro podporu vitality multivitamínový komplex s Q10,  multivitamínový omlazující aktivátor, multivitamínový regenerační nebo  projasňující krém
Doba ošetření 60 – 90min 980,- Kč
 
ENERGY LIFE – přírodní botox +40  období celého roku pro pleť bez vitality.
Vysoce efektivní ošetření, které poskytuje pleti všechny nezbytné vitamíny, minerály a proteiny. Současně probouzí metabolismus, přispívá a povzbuzuje vitální funkce pleťových buněk, snižuje únavu a vyčerpání. Strukturu pleti vyplňuje, zpevňuje a vyhlazuje. Velmi vhodné a populární ošetření pro všechny typy pleti u žen se zralou pletí s pokročilými známkami stárnutí a pro pleť postrádající vitalitu. Aktivní ošetření pro období celého roku.
ENERGY LIFE omlazující ošetření zralé pleti
Odlíčení, čištění + uvítací masáž, úprava a barva obočí, mandlový peeling, enzymatická maska a  čištění UV špachtlí, aktivní látky dle stavu pleti, zapracování séra mezoterapie, masáž  energy life s masážním přípravkem s kolagenem a kyselinou hyaluronovou, proteinové sérum, elixír Energy life, krém Energy life.
Doba ošetření 60 – 90min 990,- Kč (v ceně ošetření není účtována epilace, barvení řas)
LONGEVITY – zralá pleť 40+ s vráskami
Anti age  program 40+, zpomalující proces stárnutí. Pleti dodává celkové vyplnění, vypnutí, vyhlazení a regeneraci. Působí ve všech vrstvách pokožky a má vliv na rozmnožování kvalitních buněk na základě nejnovějších poznatků z epigenetiky
LONGEVITY  – Crystak global anti-aeing omlazující ošetření zralé pleti +40
Odlíčení, čištění + uvítací masáž, úprava a barva obočí,  enzymatická maska +    čištění UV špachtlí, Bio aktivní látky dle stavu pleti, zapracování séra mezoterapie, masáž  anti – antiage,  vyplňující sérum Silky, anti age Crystal maska krémová, závěrečná péče Silky sérum, Cellulár oční krém, Crystal global krém,
Doba ošetření  90 min 990,- Kč
LONGEVITY – Rejuvenace s alginátovou maskou
Odlíčení, čištění + uvítací masáž, úprava a barva obočí, epilace, enzymatická maska ,čištění UV špachtlí, Bio aktivní látky dle stavu pleti, zapracování séra mezoterapie, masáž  anti – antiage, masáž očního okolí, liftingové sérum, liftingová maska, proteinové sérum, vyplňující sérum Silky, anti age Rejuvenační alginátová maska , závěrečná péče Silky sérum, Cellulár oční krém, Supreme regenerační krém
Doba ošetření 90- 120min 1190,- Kč
LIFT AGE – +40 pro všechny typy pleti
Neinvazní lifting pro všechny typy pleti pro přirozené známky stárnutí i pro stárnutí vlivem stresu, kouření, nedostatku spánku, které zanechají na tváři nežádoucí efekt jako je dehydratace, hrubost a tvorba vrásek. Stimuluje buněčný metabolismus a zlepšuje revitalizační proces uvnitř pleti.
Lift age  – liftingové ošetření pro všechny typy pleti s příznaky stárnutí
Odlíčení, čištění + uvítací masáž, úprava a barva obočí, epilace, mandlový peeling, enzymatická maska, čištění UV špachtlí, Bio aktivní látky dle stavu pleti, zapracování séra mezoterapie, masáž  intenzivní s masáží očního okolí a rtů, Boost liftingové oční sérum + lifting maska, Lux  liftingové sérum,  Lux liftingová maska, proteinové sérum, liftngoové oční sérum + oční krém, liftingový krém noční nebo denní.
Doba ošetření 90 – 120min 1190,- Kč
 
Platinum   pro pleť s rozšířenými póry a pro rozjasnění pleti bez omezení věku
Pomáhá obnovit rovnováhu v kožní bariéře. Po ošetření je okamžitý efekt na pleti nejen vidět, ale i cítit. Pleť je hydratovaná, vyživená, prozářená a póry jsou stažené. V kombinaci s domácí péčí je efekt dlouhotrvající.
Platinum  projasňující ošetření zralé pleti s rozšířenými póry
Odlíčení, čištění + uvítací masáž, úprava obočí a barvení, enzymatická peeling, čištění UV špachtlí, kompenzační sérum, Bio aktivní látky dle stavu pleti, masáž obličej -krk – dekolt plus masáž očního okolí s  následnou péči zapracováním  séra + oční liftingová  maska, projasňující maska s platinou, péče o rty,  závěrečná péče, projasňující oční krém a sérum,  projasňující nebo regenerační krém.
Doba ošetření 90 – 120min 980,-Kč (v ceně ošetření není epilace, barvení řas)
WHITENING – aknózní, matnou, šupinatou, hrubou, smíšenou a stárnoucí pleť
Silná omlazující péče s jemnou a efektivní exfoliací pleti, viditelně působí na nejednotnou pleť, pigmentové skvrny, jizvy od akné vrásky. Při  ošetření Whitening se nedoporučuje při epilace.
WHITENING – vybělující ošetření
Odlíčení, povrchové čištění, úprava a barva obočí, kyselina mandlová, kompenzační sérum,  Bio aktivní látky dle stavu pleti, masáž s kolagenem a kyselinou hyaluronovou, projasňující sérum, projasňující maska Whitening, projasňující krém
Doba ošetření 60 – 90 minut 990,-Kč
WHITENING – intenzivní vybělující ošetření
Odlíčení, povrchové čištění, úprava a barva obočí, vybělující peeling, kompenzační sérum, Bio aktivní látky dle stavu pleti, masáž, maska Whitening, projasňující sérum, projasňující krém
Doba ošetření 90min 1050,-Kč
 
EYE CARE – 3 různá ošetření v péči o oční okolí pro všechny typy pleti  
předchází poklesu horních víček, vyhlazuje jemné mimické vrásky a zpevňuje pleť okolo oční. Redukuje váčky a kruhy pod očima.
Liftingové ošetření v okolí očí  rtů – samostatné ošetření
Odlíčení, úprava a barva obočí a řas,  liftingová masáž očního okolí, Liftingové sérum, liftingová maska, vyplňovač vrásek Lift Boost,  Liftingový oční krém.
Doba ošetření 60 min 590,-Kč

 

KONTAKT

flowers

Poděbradova 836, Louny
Tel:    +420 774 573 223
Mobil: +420 774 573 223
Email: barka64@seznam.cz
qr
studio_31-1024x525 17_studio 16_studio 15_studio 14_studio 13_studio 12_studio 11_studio 10_studio 09_studio