Masáže

Klasická masáž – zaměřená na problém klienta

651960a59

 

Masáž se doporučuje u bolestivých stavů, kde napomáhá k uvolnění spazmat a bloků vzniklých v důsledku různých úrazů a přetěžování organizmu.

Prokrvuje a uvolňuje ztuhlé svalstvo, které vzniká v důsledku našeho nesprávného pracovního návyku, a to zejména strnulosti při práci v kancelářích u počítače nebo při práci ve stoje -dlouhodobě nepřiměřený pohyb.

Relaxační masáž

relax_2

 

Patří mezi jednu z nejlepších terapií při odstranění stresu.

Zvyšuje celkovou tělesnou i duševní kondici pomáhá při regeneraci těla a odstraňuje únavu. Další význam relaxační masáže je především preventivní, přispívá k lepší regeneraci svalového aparátu. Efektivně odstraňuje pocit těžkého těla.

 

Baňky

bankovaniLéčba baňkami pochází z Číny a používá se po tisíciletí.

Baňkování je stejné jako masáž – má účinný vliv na kůži, svaly, klouby, nervový systém, dechové ústrojí a čištění krve.

Baňkování je účinné u obecných potíži jako chronická bolest hlavy, závratě, malátnost, únava, které vznikají v důsledku úzkosti, trápení a tělesné bolesti.

Užití baněk je efektivní také u vnitřních chronických nemocí jako vysoký tlak, neuralgie a revmatizmus.

Baňkování posiluje obranyschopnost organizmu a jeho odolnost proti nemocem.

Léčba má dvojí účinek: všeobecný (pročištění krve, zlepšení oběhu, regulace a zdokonalení funkce nervového systému atd.) a místní (odstranění bolestí, uvolnění ztuhlých svalů apod.)

Anticelulitidová masáž

anticelulid

Anticelulitidní masáž je velmi účinná na odstraňování celulitidy, pomáhá proti únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky.

Další výhodou je prokrvení pokožky, rozrušení tukové vrstvy, následné uvolnění toxinů do lymfatického systému a v neposlední řadě regenerace pokožky.

Tato speciální masáž působí na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimuluje podkožní struktury pro lepší metabolismus a zlepšení odtoku nežádoucích látek.

Dornova metoda

dorn

Dornova metoda je jemná manuální terapie, při které dochází k návratu obratlů a dalších kloubů do ideální polohy.

Aplikování Dornovy metody se provádí za aktivní účasti nejen terapeuta, ale také ošetřovaného.

Dornova metoda je považovaná za terapii celostní, protože respektuje člověka a její účinek se projevuje ve všech úrovních.

 

Braussova masáž
Braussova masáž

Pochází od Rudolfa Breusse (1899-1990), rakouského léčitele a lidového experta medicíny, známého v Čechách 42-denní kůrou proti rakovině.

Základem Breussovy masáže je pomocí jemného tahu vytvořit prostor mezi obratli, který je vyplněn meziobratlovou ploténkou, a poté vmasírovat třezalkový olej, jenž působí na ploténku asi jako voda na houbu. Ploténka olej nasaje, zvětší se do původní velikosti a začne opět plnit svou funkci – odpružení a rotace páteře, ochrana nervů před stlačením ( které se mmj. projevuje jako vystřelující bolest nebo brnění a mravenčení…Masáž je ukončena třezalkovým zábalem.

Lymftická masáž
Lymftická masáž

Všeobecně je to jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšit kvalitu lymfatického oběhu, kteý ovlivňuje imunitní systém organizmu. Pomocí lymfatické masáže je náš organizmus lépe pročišťován.

Tato masáž je tedy jedna z možností, jak můžeme posílit obranyschopnost našeho těla.

Těhotenská masáž

Indické masáže

masaz_2

Champi

– masáž hlavy pomáhá při odstranění depresí, úzkosti, podrážděnosti, mentální únavy, zbavuje stresu a napětí. Dále pomáhá při  bolestech hlavy, migrén, při poruchách spánku, n hučení v uších, zmírňuje oční napětí.

Abhyanga

– jemná olejová masáž se zaměřením na marmové body.

Lávové kameny

1.SPA-Cenvaree-Hot-Stone-Massage-700x325

Masáže lávovými kameny pocházejí původně z kmenových rituálů praktikovaných americkými indiány. Ti používali teplé nebo studené kameny, aby potlačili napětí v těle.

Toto indiánské umění masáže bylo přizpůsobeno a zkombinováno s osvědčenými masážními technikami jako forma alternativní medicíny pro tělo a duši.

 

Účinky masáže:

  • stimulují krevní oběh a lymfatický systém
  • hluboce relaxuje a harmonizuje
  • postupně prohřívá celé tělo
  • pomáhá detoxikaci organizmu
  • vyrovnává energii v těle
  • Natinuel protokoly
KONTAKT

flowers

Poděbradova 836, Louny
Tel:    +420 774 573 223
Mobil: +420 774 573 223
Email: barka64@seznam.cz
qr
studio_31-1024x525 17_studio 16_studio 15_studio 14_studio 13_studio 12_studio 11_studio 10_studio 09_studio